ENEA – DORADCY d/s ENERGII ELEKTRYCZNEJ I GAZU

FOTOWOLTAIKA – oferujemy w konkurencyjnych cenach, profesjonalne systemy fotowoltaiczne do produkcji energii ze słońca w firmie oraz domu prywatnym. Załatwiamy wszystkie formalności: projekty, pozwolenia, finansowanie!

Zatrudniamy tylko najlepszych Doradców ENEA!

Zatrudniamy i szkolimy profesjonalnych  Doradców, którzy specjalizują się w doborze najlepszych ofert na energię elektryczną dla firm w całej Polsce.

Dzięki wsparciu firmy ENEA, mamy pewność dostaw energii i gazu oraz profesjonalną obsługę techniczną Klientów. Dzięki bardzo dużym wolumenom sprzedaży energii możemy zaoferować także bardzo atrakcyjne stawki za energię dla firm w Polsce!

ENEA to jeden z największych polskich dystrybutorów energii oraz sprzedawców energii i gazu w Polsce!

Kontakt:

BIURO OBSŁUGI KLIENTA – POŁUDNIE
TELENEXT 

ul. Starowiejska 4
34-730 Mszana Dolna

TEL: (61) 6248002
FAX: (61)6698152
e-mail: biuro@enea-energia.pl

 

W naszych działaniach kierujemy się zasadą uczciwości i długofalowej relacji w stosunku do Klientów i Partnerów Biznesowych.

 

Dowiedz się, jak możesz dołączyć do naszego Zespołu! – wypełnij już teraz formularz po prawej stronie >>

TELENEXT - ENEA

Doradcy ENEA

Skupiamy grupy handlowców, którzy mają doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki, energii elektrycznej, gazu, usług telekomunikacyjnych czy ubezpieczeń i pracowali jako Doradcy Klienta Biznesowego (B2B) lub klienta indywidualnego (D2D).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy szybko rozwijamy sieć sprzedaży i jednocześnie dzielimy się wiedzą z nowymi osobami, które nie mają doświadczenia, ale mają zapał oraz chęć osiągnięcia ponadprzeciętnych dochodów!

Autorski system szkoleń pozwala nam skutecznie przekazywać wiedzę i pozyskiwać do współpracy handlowców oraz grupy sprzedażowe z innych branż.

Zapraszamy do współpracy!

Działamy FAIR PLAY!

ZAMÓW DORADCĘ:

advertisement

Zadzwoń lub napisz:

kom: 881 400 020
tel: (61) 6248002
fax: (61) 6698152
e-mail: biuro@enea-energia.pl

Fotowoltaika Enea Energia

5 + 8 =

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s FOTOWOLTAIKI, lub otwórz biuro Doradców ENEA

więcej >>